Dnes je 05.12.2021 a svátek má Jitka. Kupte mu(jí) voucher!

Rybičky Garra Rufa

Garra Rufa - zázračné rybky

Rybičky Garra Rufa
  • Bezbolestný peeling kůže

Zdrojem potravy rybiček Garra Rufa jsou odumřelé a poškozené kožní buňky. Svou čelistí bezbolestně obrušují odumřelou nebo narušenou lidskou kůži a tím přispívají k její regeneraci. Ve svých ústech produkují bakteriocidní enzymy, jimiž likvidují bakterie v lidské pokožce. Proto jsou schopny skoncovat s kožními nemocemi a potížemi, kterých se lidé jinak dlouhodobě nemohou zbavit.

Garra Rufa příjemným způsobem pokožku vyhladí. Rybky instinktivně vyhledávají nemocné části pokožky. Je totiž měkčí a dokážou ji lehce odstranit. Ryby nemají zuby, odstraňování nemocných částí pokožky působí jako peeling.

Rybičky Garra Rufa

Aktivita rybek se mění v péči s cílem relaxace a také jako přírodní forma peelingu kůže. Rybí terapie dosáhla ve světě značné obliby v oblasti kosmetiky. Rozšířená je zejména jako pedikúra a manikúra.

  • Jedná se o přírodní a velmi účinnou formu terapie.
  • Rybky pomáhají léčit kožní onemocnění.
  • Postarají se o bradavice, akné či lupénku i atopický ekzém.

Rybičky Garra Rufa jsou ‒ svojí přirozeností kontaktovat se ‒ velkým přínosem pro moderní alternativní uzdravování našeho psychického i fyzického stavu. Využijte nabídky alternativní léčebné procedury Garra Rufa v Plzni.

Rybičky Garra Rufa

Voda je neustále sterilizována a filtrována výkonným čerpadlem s třemi filtry: mechanickým, biologickým a chemickým.

Akvárium se přečerpá cca za 3 minuty, a tak 10minutové rozestupy mezi zákazníky zaručují, že má každý zcela čistou vodu.

Zákaz používání kortikoidních mastí minimálně 10 dní před terapií! Rybky reagují okamžitým úhynem. V případě, že používáte krémy či masti a nejste si úplně jistí jejich obsahem, můžete je vzít s sebou.